W Polsce z roku na rok przybywa firm informatycznych tworzących aplikacje niemalże niezbędne do codziennego życia oraz funkcjonowania biznesu. Nie ma już chyba firmy, która mogłaby istnieć i rozwijać się bez nowych technologii. Zdecydowanie ciężko wyobrazić sobie dziś przedsiębiorstwo nieużywające programu do faktur, gdyż faktury są podstawowym dokumentem potwierdzającym sprzedaż i zakup. Wiele mamy na rynku programów do fakturowania i wiele firm piszących takie programy. Dziś przedstawiamy jedną z nich, a mianowicie MEGA-TECH.

Firmę tą, w 2008 r., założył młody łodzianin. Pomysł narodził się w momencie tworzenia oprogramowania w innej firmie, w której wcześniej pracował. Po jej upadku postanowił spróbować własnych sił i szybko podjął decyzję o założeniu firmy. Zaczął od pisania najprostszego programu i tym samym powstał Rachunek Small Business. Pierwsze problemy pojawiły się wraz z próbą sprzedaży oprogramowania przez internet. Okazało się, że wypromowanie nowej strony w wyszukiwarce google nie jest prostym zadaniem. Trzeba było zainwestować w reklamę adwords. Starał się również na własną rękę pozycjonować stronę. Było warto, bo po kliku miesiącach morderczych walk z google udało się wyjść na prowadzenie w wyszukiwarce.

Następnie powstały programy do fakturowania: Faktura Small Business i Faktura Small Business HANDEL. Polski rynek jest mocno nasycony tego typu aplikacjami, ale właściciel firmy MEGA-TECH jest urodzonym optymistą i uważa, że zawsze warto próbować zaistnieć z czymś nowym. Od samego początku towarzyszył mu ogromny zapał do dorównania konkurencji, a nawet jej pokonania i to niewątpliwie pomogło odnieść sukces. Oczywiście było wiele obaw: czy się uda, jak program zostanie odebrany przez użytkowników, i najważniejsze, jak pozyskać nowych klientów. Jednak dzięki determinacji i upartemu dążeniu do osiągnięcia wymarzonych celów, po dwóch latach udało się wypromować programy na tyle, że zaczęły być znane w całej Polsce, a klienci sami polecają je swoim znajomym generując tym samym kolejnych klientów.

Dzięki temu firma MEGA-TECH z Łodzi z roku na rok też się powiększa. Sukcesywnie zatrudniane są nowe osoby, począwszy od tych wspierających sprzedaż, przez tworzących nowe funkcje, bo firma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wyliczanie skończymy na dziale technicznym, gdyż program jest szczególnie doceniany za niezawodną pomoc techniczną, którą użytkownicy mogą uzyskać na miejscu, a także telefonicznie, zdalnie i mailowo. I tak w firmie MEGA-TECH pracuje obecnie już 9 osób. Do korporacji jeszcze daleko, ale ilość ta pozwala na dynamiczny rozwój i sprawne wsparcie obecnych klientów.

Podsumowując, łódzka firma MEGA-TECH to przedsiębiorstwo z prawie dziesięcioletnim stażem. Przez ten czas firma bardzo się rozwinęła tworząc kolejne aplikacje. Zgromadziła też ponad 20 tysięcy zadowolonych użytkowników, a kolejni stale przybywają. Jest to firma o której w internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii, chociażby na portalu opineo.pl. W związku z tym firma MEGA-TECH z Łodzi jest zdecydowanie godna polecenia.

[Głosów:14    Średnia:4.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ