Szeroka gama różnych typów i kolorów to pewność, że każda dama jest w stanie znaleźć najlepsze skórzane paski do zegarków dla siebie. Bez względu na to, czy ma być to model przede wszystkim miękki, wodoodporny, egzotyczny lub w tradycyjnym w stylu – możesz zmienić styl swojego zegarka, kiedy tylko chcesz, dołączając do niego nowy, skórzany pasek!

Paski skórzane do zegarków – co trzeba o nich wiedzieć?

Mogą być wykonane z wielu różnych rodzajów skór, ale są one zwykle uzyskiwane ze skóry cielęcej, która jest poddawana odpowiedniej obróbce. Najlepszego rodzaju obróbka to ta, która nie zawiera środków chemicznych. Tak czy inaczej, wybór jest ogromny i naprawdę przeróżne rodzaje skór mogą być używane do uzyskania egzotycznych lub specjalnych niuansów w skórzanych paskach do zegarków.

Luksusowe paski do zegarków wykonane z egzotycznej skóry

Aby prezentować się w wyjątkowym stylu glamour, możesz wybierać spośród różnych egzotycznych skór: od dobrze znanej skóry krokodyla i pytona do rekina. Oczywiście, im bardziej fantazyjny skórzany pasek do zegarka tym więcej za niego zapłacisz. Zwykle jednak są one warte swojej ceny. Jeśli jednak, jesteś przeciwna wykorzystywaniu zwierząt do zaspakajania modowych zachcianek, ale równocześnie zależy Ci na uzyskaniu eleganckiego wyglądu nadgarstka, jaki są w stanie zapewnić wyłącznie paski skórzane do zegarków – zawsze możesz wybrać ekologiczną skórę. Skóra wegańska? Dlaczego nie. Skóra syntetyczna jest często używana bez równoczesnej rezygnacji ze stylu i jakości.

Czy paski skórzane do zegarków mogą być wodoodporne?

– Woda,
– Wilgotność,
– Słone morskie powietrze.

Wyżej wymienione czynniki są najgorszymi wrogami skóry. Niektórzy producenci sprzedają jednak paski skórzane do zegarków potraktowane specjalnymi związkami lub pokryte woskiem. Nie próbuj robić tego samodzielnie, bo jest to ryzykowne i niebezpieczne. Najlepszym sposobem jest wybranie silnej i szorstkiej skóry, która pasuje do aktywności na świeżym powietrzu.

Jak wybrać kolor skórzanego paska na rękę?

Jeśli lubisz klasyczny styl, Twój skórzany pasek powinien być czarny lub w ciepłym odcieniu brązu. Miej kilka pod ręką i zmień jego styl w zależności od nastroju i aktywności, wybierając inną skórę i tekstury. Paski do zegarków z krokodyla bądź pytona są zawsze eleganckie i wyglądają naprawdę luksusowo. Zawsze też staraj się dopasować kolor paska do szczegółów zegarka, a nie akcesoriów, takich jak torebka, okulary przeciwsłoneczne itd. Możesz mieć jednak pewność, iż skórzany pasek na rękę to najlepsza droga do elitarnego wyglądu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ