Wiele osób uważa, że usługi detektywistyczne dla biznesu są drogie i przeznaczone jedynie dla najbogatszych. Nie jest to prawdą. Istnieją sytuacje, w których również niewielkie firmy mogą bardzo wiele zyskać, decydując się na zatrudnienie detektywa. Przeczytaj, w jakich sytuacjach detektyw może pomóc Twojej firmie.

Weryfikacja kontrahentów

Zanim zdecydujesz się na zawarcie dużej umowy z nowym, nieznanym kontrahentem, dobrze będzie poznać swojego partnera. Zlecając firmie detektywistycznej weryfikację kontrahenta, można poznać jaka jest kondycja jego firmy, dowiedzieć się, jakie posiada ona zobowiązania oraz jak regulowała swoje zobowiązania w przeszłości. To może ustrzec nas przed ryzykiem zawarcia transakcji z nieuczciwym partnerem i utraty pieniędzy.

Odzyskiwanie należności

Odzyskanie należności może być czasami bardzo trudne i długotrwałe. Dzieje się tak nawet w sytuacjach, gdy posiadamy wyrok sądu i do akcji wkroczył już komornik. Bardzo często dłużnik w takiej sytuacji ukrywa swój majątek, przez co odzyskanie długu jest niemożliwe. Profesjonalny detektyw pomoże Ci ustalić elementy majątku wierzyciela, dzięki czemu szybciej odzyskasz należności.

Wywiad gospodarczy

Określenie „wywiad gospodarczy” może wywoływać w nas skojarzenia z nielegalnym biznesem, jednak tak naprawdę za tym terminem kryje się całkowicie zgodne z prawem pozyskiwanie informacji rynkowej. Dzięki pomocy detektywa można zweryfikować informacje o działalności innych podmiotów gospodarczych czy ogólnej sytuacji na rynku. To może uchronić nas przed zawarciem niekorzystnych transakcji na duże sumy.

Nieuczciwa konkurencja

Ochroń swoją firmę przed działaniami nieuczciwej konkurencji! Profesjonalny detektyw pomoże wykryć zainstalowane podsłuchy, zbadać lojalność pracowników i sprawdzić bezpieczeństwo systemów informatycznych.

Jak zlecić usługi detektywistyczne dla firmy? Doświadczonego detektywa możemy znaleźć na przykład tutaj: detektyw.com.pl. Ceny są korzystne, możemy liczyć na profesjonalizm i dyskrecję.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ