4 powody, dla których warto wybrać reklamę na portalu internetowym

Już od dawna zastanawiasz się nad reklamą dla swojego biznesu, ale nie wiesz, na jaki rodzaj promocji postawić? Pomyśl o reklamie na portalu internetowym, który porusza tematykę pasującą do Twojej branży. Dlaczego takie rozwiązanie się opłaca? Podpowiadamy!

#1 Oszczędzasz pieniądze

Ten argument może wydawać Ci się wątpliwy, ale naprawdę tak jest. Pomyśl, ile wydajesz pieniędzy na ulotki czy samplingi, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Stawiając na nawet jednorazową reklamę na portalu, oszczędzasz kilka tysięcy złotych, a efekt zobaczysz praktycznie od razu. Oszczędzasz także na wizualnej stronie reklamy, bo tym zwykle zajmuje się redakcyjny grafik.

#2 Docierasz do ogromnej grupy odbiorców

Portale internetowe mają spore zasięgi, liczbę odsłon i stałych czytelników – wszak to teraz Internet stanowi największe źródło wiedzy o świecie. Serwisy aktywnie uczestniczą też w mediach społecznościowych. Masz pewność, że Twoja firma zostanie w końcu zauważona, a tym samym zyskasz więcej klientów.

#3 Masz duży wybór co do formy reklamy

Nie musisz zamykać się w jednym temacie. Decydując się na reklamę na portalu, dostajesz do wyboru wiele jej form – od standardowych banerów graficznych po artykuły sponsorowane i konkursy (także w postaci reklamy natywnej). Możesz również liczyć na indywidualne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Powierzchnie reklamowe są zwykle zaprojektowane w taki sposób, by reklamodawcy mogli wybrać dla siebie odpowiednie miejsce.

#4 Wyprzedzasz konkurencję

Podczas gdy konkurencja wybiera mniejsze formy promocji (być może boi pokazywać się tak bezpośrednio), Ty idziesz o krok naprzód i stawiasz na skuteczną reklamę na portalu. Jak się reklamować, to z rozmachem! Dzięki Twojej odwadze to Ty zyskasz klientów, a nie Twoi przeciwnicy i staniesz się rozpoznawalną marką w swojej branży.

Artykuł został opracowany we współpracy z SilesiaSmile.pl – lifestylowym portalem internetowym ze Śląska. Zapraszamy do reklamowania się w naszym serwisie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ