Bitbay to jedna z wielu giełd działających na rynku kryptowalut. Co ciekawe, jest to polski produkt. Giełda cieszy się coraz większą popularnością i zdobywa pozytywne opinie. Każda osoba zainteresowana handlem kryptowalutami powinna zainteresować się ofertą i możliwościami tej giełdy.

Rejestracja na Bitbay krok po kroku

Rozpoczęcie przygody z kryptowalutami dzięki Bitbay. Rejestracja na giełdzie Bitbay krok po kroku przebiega szybko i niezwykle prosto. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny podając swój adres mailowy. Na skrzynkę pocztową otrzymamy wiadomość z linkiem do aktywacji konto. Klikając w link potwierdzimy rejestrację i będziemy mogli rozpocząć handel kryptowalutami.

Giełda Bitbay umożliwia obsługę nie tylko kryptowalut, ale także walut tradycyjnych. Można zatem na swoje konto na giełdzie wpłacić np. złotówki. Jednak, aby było to możliwe konto należy zweryfikować. W tym celu należy potwierdzić swoje dane np. poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego. Może być to także inny dokument. Najważniejsze, aby potwierdzał on nasze aktualne miejsce zamieszkania. Po zweryfikowaniu konta przelać możemy złotki w celu zakupu kryptowaluty.

Aby wpłacić złotówki należy wybrać opcję wpłaty. Podanie zostanie numer konta na jaki należy dokonać wpłaty. Niezwykle ważny przy tej operacji jest tytuł przelewu. Powinien on brzmieć dokładnie tak samo jak widnieje w panelu giełdy. Środki finansowe dodrą na konto już na drugi dzień. Teraz można dokonać zakupu kryptowalut. Sam zakup bitcoinów także jest niezwykle prosty. W tym celu najlepiej jest skorzystać z opcji szybkiego zakupu. Wystarczy wybrać odpowiednie waluty, w tym przypadku złotówkę oraz bitcoin oraz podać ilość bitcoinów jaką chcemy zakupić. Giełda z automatu przeliczy wszystkie wartości. Bitcoiny oczywiście można także wypłacić. W tym celu należy podać adres swojego portfela.

Oczywiście giełda umożliwia także handel między różnymi kryptowalutami. Giełda zawsze pokazuje nam aktualny kurs danej waluty. Dzięki temu możemy dokonać zakupu lub sprzedaży kryptowaluty.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ