Wymarzone wakacje dla wszystkich oznaczają coś innego, ale poniżej przedstawiamy kilka propozycji, obok których nie możesz przejść obojętnie. Wszystkie te wycieczki dostępne są jako wyjazdy studenckie w polskich biurach podróży.

Wakacje w zimowym Livigno

Miłośnicy śniegowego szaleństwa mogą wybrać się do Livigno, które uchodzi za prawdziwą mekkę dla narciarzy i snowboardzistów. Livigno pozwoli Ci wyszaleć się we włoskich Alpach. Co więcej, możesz liczyć tutaj na tani alkohol. Zjazdów „pod wpływem” oczywiście nie polecamy, za to wieczorną imprezę w doborowym towarzystwie jak najbardziej. Aż się o nią prosi, gdy 1 litr wódki kosztuje zaledwie 6 euro. Livigno słynie także z doskonale przygotowanych tras. Stacja znajduje się na dużej wysokości, a o równomierne naśnieżenie dbają armatki. Zjeżdżać można na trasach o długości łącznej ponad 115 km. W Livigno nie brakuje też miejsc, w których można się dobrze zabawić. Puby Marcos i Homelywood cały czas chętnie witają przyjezdnych, a spragnieni tańca znajdą dla siebie wiele dobrych klubów. Livigno to także niezapomniany Snowland Music Festival – polecamy takie zaplanowanie wyjazdu, by załapać się na to wyjątkowo energetyczne wydarzenie.

Wyjazdy studenckie na Zakynthos

Na pewno nie raz widziałeś zdjęcia znajomych na tle złocistej plaży i perfekcyjnie błękitnej wody. W takich momentach trudno powstrzymać zazdrość! Ale zamiast podtrzymywać negatywne emocje lepiej samemu wykorzystać wyjazdy studenckie w równie piękne okolice. Nasza propozycja o takich charakterze to Zakynthos zwana „Wenecją orientu”. Można tu podziwiać nie tylko błękitne fale i bajeczne plaże, ale również bogatą florę i urokliwe zatoczki. Na horyzoncie zobaczycie białe, strome klify. Zakynthos to wyspa oferująca atrakcje na każdym kroku, ale nic też nie stoi na przeszkodzie, by spędzić cały dzień na błogim wylegiwaniu się. A jeśli zamiast zwiedzania i plażowania wolisz trochę sportu… Zakynthos da Ci dostęp do szerokiego wachlarza wodnych rozrywek. Na koniec wspomnijmy jeszcze o architekturze. Pod tym względem wyróżnia się zwłaszcza centralna miejscowość o nazwie takiej samej, jak cała wyspa. Zakynthos przypomina Wenecję zmiksowaną z rajskim, orientalnym klimatem. Niezapomniany widok!

Llored me Mar i nieustająca impreza w Hiszpanii

Nie ma co ukrywać, że wyjazdy studenckie kojarzą się przede wszystkim z niekończącymi się imprezami. Jeśli właśnie tego oczekujesz od wakacji, polecamy hiszpański kurort Lloret de Mar, który uchodzi za najbardziej imprezową miejscówkę w Katalonii. To prawdziwa bajka dla miłośników dobrej zabawy, co najlepiej potwierdza obecność kultowych klubów, takich jak Londoner, St. Trope czy Moef Gaga. Nie możesz też opuścić popularnego Disco Tropics, które organizuje cotygodniowe Piana Party. A wszystko to nad malowniczym wybrzeżem Costa Brava. Dodajmy, że jest stąd tylko godzina drogi do Barcelony, więc w przerwie między imprezami możesz wybrać się również na zwiedzanie stolicy Katalonii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ