Jeśli marzysz o idealnym pudełku, musisz przed tym odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań. Nie bierz pierwszego lepszego opakowania, spraw, aby wydane pieniądze były naprawdę tego warte. Poznaj kilka wskazówek, które pomogą ci znaleźć pudełko idealne.

Pojemność i wymiary

Przed zakupem, zastanów się, co chcesz umieścić w pudełku. Jeśli jest to tylko jedna rzecz, nie będzie z tym problemu, jeśli więcej musisz znaleźć takie, które pomieści to wszystko. Wybór jest duży od tych głęboki, po płytsze, ale np., dłuższe. Wymiary twojego pudełka również są bardzo ważne, jeśli jest to pudełko na prezent, pamiętaj, aby zamówić takie opakowanie, które bez problemu pomieści twój pakunek. 

Wytrzymałość

Pudełko powinno być wytrzymałe. Pamiętaj, że produkt z tektury, jest mało odporny na wodę, więc może ją wsiąknąć, a przez to się rozpaść. Jeśli masz taką możliwość wybierz inny materiał, który będzie trwalszy. Firmy produkujące, wzmacniają teraz konstrukcje pudełek, więc możliwe, że tektura nie będzie takim złym wyborem. Dbaj o swoje opakowanie i chroń je przed zgnieceniem i uderzeniem. Oprócz tego, że pudełko musi być wytrzymałe, powinno także być lekkie.

Wypełnienie

Środek pudełka, powinno się wypełniać specjalnymi produktami, które zabezpieczą zawartość. Do wyboru mamy: folię bąbelkową, styropian, gazety i tym podobne rzeczy. Najważniejsze jest to, aby wypełnienie dobrze zabezpieczyło prezent, aby nie uległ zniszczeniu, każdy wypełniacz pełni praktycznie tę samą funkcję i nadaje się do praktycznie każdego produktu, różnice leżą głównie w cenie. Wybór wypełniacza, zależy od ciebie i tego, czy chcesz go użyć raz, czy więcej. Wiolina może posłużyć jako dekoracja do mieszkania, a folia bąbelkowa, prawdopodobnie zostanie wystrzelana. 

Wygląd zewnętrzny

Twoje pudełko, oprócz tego, że musi być wytrzymałe i bezpieczne, powinno także ładnie wyglądać. Stwórz własny fason, który zostanie umieszczony na opakowaniu lub skorzystaj z tych, które oferuje dana firma. Wybór jest ogromny po zwykłe proste wzory, po te bardziej skomplikowane, a nawet ekskluzywne. Pudełka można ozdobić tak naprawdę wszystkim w zależności od naszego gustu i tego, czy jesteśmy kreatywni. Spraw, aby twoje pudełko przyciągało wzrok innych ludzi, zaprojektuj coś świetnego! Jeśli chcesz podarować komuś pudełko z prezentem dobrym wyborem będzie spersonalizowanie opakowania, które będą wspaniałą pamiątką dla obdarowanego. Do swojego stworzonego pudełka (z ang. printed boxes) możesz dobrać również dodatki, kolorowe wstążki, naklejane cekiny lub sztuczne kwiaty, a także tabliczki z dedykacjami. 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ