Koszulki z nadrukiem − jak zaprojektować bluzkę firmową?

Firmy, którym zależy na efektywnej reklamie, powinny korzystać z różnych środków zwiększających rozpoznawalność ich marki. W tym celu warto sięgnąć po koszulki z nadrukiem. Tylko jak je zaprojektować? Najlepiej posłużyć się kreatorem online i stworzyć unikalny wzór, korzystając z wielu dostępnych możliwości.

Koszulki z nadrukiem dla pracowników

Wygląd bluzek musi być dokładnie przemyślany, ponieważ ma duże znaczenie wizerunkowe. Najlepiej, żeby liczba wzorów na t-shircie nie była zbyt duża − wystarczy zamieścić na niej motto przedsiębiorstwa wraz z jego logotypem. Dzięki temu bez trudu będzie można odczytać komunikat, jaki firma chce przekazać. Kolejnym elementem projektu, nad którym należy się zastanowić, jest wybór kroju. Powinien być wygodny, a jeśli koszulka z nadrukiem tworzona jest z myślą o pracownikach, jej kształt nie może przeszkadzać w wykonywaniu obowiązków. Warto też przemyśleć z jakiego materiału ma być wykonana bluzka. Najlepiej wybrać naturalne, oddychające tkaniny, np. bawełnę. Jest odporna na rozciąganie i nie niszczy się podczas prasowania.

Nadruki na koszulkach – kreator online

Koszulki z nadrukiem najłatwiej zaprojektować korzystając z kreatora online − wystarczy tylko kilka minut, żeby stworzyć wzór bluzek dla swojej firmy. Najpierw trzeba wybrać pasujący krój, a następnie barwę. Jeśli logo ma być w wersji kolorowej, t-shirt powinien być jasny, ale za to czarny logotyp, lepiej będzie się prezentował na tle odcienia, jaki firma najczęściej wykorzystuje w swoich materiałach reklamowych. Kolejny etap to dodawanie grafiki i napisów, czyli symbolu firmy i jej hasła. Warto pamiętać, że nadruki na koszulkach będą wyglądały korzystnie tylko wtedy, jeśli obrazy są wysokiej jakości, dlatego im wyższa rozdzielczość logotypu, tym lepiej. Po wykonaniu tego kroku, należy tylko określić rozmiar bluzek i voilà – projekt jest już gotowy do realizacji!

Koszulki firmowe – projekty

Nawet jeśli podczas projektowania koszulki z nadrukiem wydawało się, że wybrany wzór będzie doskonały, przy końcowej wizualizacji czasem okazuje się, że efekt nie do końca spełnia oczekiwania. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, co do jego wykorzystania, zawsze można wprowadzić dodatkowe modyfikacje albo zapisać istniejący projekt i stworzyć inny. Niektóre kreatory pozwalają na przechowywanie kilku propozycji, spośród których można wybrać tę najlepszą. Nie trzeba od razu decydować się na jeden wzór − można zajrzeć do projektów dopiero po pewnym czasie i złożyć zamówienie, wtedy gdy będzie pewność co do wyboru konkretnego designu.

Koszulki z nadrukiem stanowią ważny element identyfikacji firmy i są skuteczną formą reklamy. Na dodatek ich projektowanie trwa bardzo krótko, szczególnie przy wykorzystaniu internetowego kreatora bluzek. Można go znaleźć na stronie  https://ideashirt.pl/ , gdzie są też zamieszczone dodatkowe informacje związane z opracowywaniem wzorów ubrań i składaniem zamówień.

[Głosów:3    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ