Odpocznij i spełnij swe marzenie o podróży do Australii

Niekończące się projekty, deadline, plany miesięczne, plany kwartalne, zdobywanie nowych kontaktów, rozmowy z kontrahentami… I tak przez cały rok. Wszystkie te czynniki składają się na to, że chodzimy coraz bardziej zestresowani i zmęczeni. Wakacje są świetnym pomysłem na regeneracje naszego ciała i umysłu.

Australia podróż marzeń

Do Australii mogą lecieć wszyscy, którzy kochają uprawiać sporty, jak surfing, nurkowanie i snorkeling. Znajduje się tutaj wiele pięknych plaż, nieskażonych ludzką ingerencją. Wielu przylatuje tutaj by zobaczyć wspaniałą Wielką Rafę Koralową. Widoki są niesamowite i niezapomniane. Teren pustynny. Zamieszkuje tutaj wiele egzotycznych gatunków zwierząt, jak: strusie, koala, kangury i wiele innych. Pod względem florystycznym, Australia również jest bogata. Do Australii latamy od października do czerwca.

Ci warto zobaczyć w Australii?

Przede wszystkim znane miasto Sydney, które jest największe na całym kontynencie. Sydney tętni życiem finansowym, handlowym, transportowym i kulturalnym. Znane jest także, jako główna atrakcja turystyczna. Warto zobaczyć w nim Operę, most Harbour Bridge, a także wieżę Sydney Tower.

Drugim ważnym miastem w Australii, które trzeba zwiedzić jest Melbourne. The Economist uważa, że jest to najlepsze miejsce do życia na świecie. Mieszka tutaj najwięcej studentów oraz Polaków.
Port Douglas stanowi centralny ośrodek wypoczynkowy. Posiada mnóstwo knajpek, barów, restauracji, hoteli. Odpocząć możemy także na pięknej plaży, obok znajdują się pola golfowe. Nieopodal jest Wielka Rafa Koralowa.

Do Cairns – Cairns przylecimy, jeśli będziemy chcieli zobaczyć Wielką Rafę Koralową (około 60 rejsu łodzią). Tutaj spędzimy czas aktywnie: liczne spływy górskimi rzekami, paralotniarstwo.
Brisbane – o klimacie subtropikalnym.

Byron Bay to także miejsce, w którym możemy uprawiać sporty wodne.

Adelajda – miejsce, w którym znajduje się duża liczba kościołów o różnym zabarwieniu wyznaniowym. W jednym z nich, otwarto pub.
Surfers Paradise – idealne miejsce dla surferów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ